El Misti House Hostel and Posada Copacab

El Misti House Hostel and Posada Copacab

Rio de Janeiro, Brazil - Rua Silva Castro, 49 - Copacabana
BRL 25 za noc
BRL 25 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Storno podmínky<br>50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. Vklady jsou non-

Vy jste přišel na zvláštní místo, Misti House.
 
S naší bezkonkurenční polohu v centru Copacabana, jen půl bloku od stanice metra a tři z nádherné pláže v Riu, jsme připraveni nabídnout našim hostům veškeré vybavení potřebné, aby Váš pobyt v Rio de Janeiru v komfortní, jak to je nezapomenutelný.
 
Z naší bezplatné služby transfer z letiště do našeho doplňující přivítat koktejly, nabízíme všechny typy činností a služeb pro vaši cestu, za nejlepší cenu.
 
Zaměstnanci na Misti House je složen z mladých místních obyvatel a cestovatele z celého světa, že všechny mají něco společného - milují města žijí palců
 
To znamená, že každý z nich je k dispozici, aby vzrušující a užitečné tipy o věcech, které vás zajímají, z místního pohledu.
 
Hudba, příroda, pláže, surfování, ukazuje, uměleckých výstav ... to je jazyk Rio de Janiero, a je to tzv. 'Úžasný City', protože jeho jedinečné a neuctivý charakter.
 
Nabízíme také nejlepší výlety; od závěsného létání na horolezectví, výlety a příroda, k účasti na fotbal ve slavném stadionu Maracana.
 
Z Misti House se můžete dostat do jakékoli části města Rio de Janeiro během několika minut, pěšky nebo s využitím mnoha autobusů nebo metra, které projdou přímo na ulici od hostelu.
 
Misti House v Rio de Janiero nabízí sdílené a soukromých pokojů všechny namalované v tropických barvách a samozřejmě všechny ručníky jsou poskytovány. Je to uvolněnější, pohodlné a čisté životní prostředí.
 
Náš hostel v Rio je velmi komfortní a otevřenou kuchyní, obývací místnosti plné gaučů pro zavěšení ven, bar, střešní terasa, knihovna, WiFi zdarma, počítače a boardgames. To vše spolu s nejlepší hudbu, kterou hraje náš personál (naše hudba je naše značka).
 
Jakmile jste se dostali do 'Úžasný City', Misti House nabízí doplňkové služby, převod, který vás přímo na náš dům - Váš nový domov v Riu de Janiero, protože to je jeden z našich cílů -, že máte pocit, že jste na domů, že si užijete vše, co město může nabídnout, a že máte pocit, že jste pobyt v místě, kde se můžete bavit a také relaxovat.
 
Misti House je místo, kde se může stát cokoliv. Tady naši hosté otevřít se novým zkušenostem, kde jsou vždy protagonisté, kde všichni znovu objevuje svou cestu prostřednictvím nových zkušeností s šťastné konce.
 
Vítejte!

Prostor
  • Typ majetku: Storno podmínky
    50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. Vklady jsou non-
  • Storno podmínky<br>50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. vklady jsou non- pokoje / jednotky: 10
  • Rok postavený: 2000
  • Renovovaný: 2010
Storno podmínky<br>50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. vklady jsou non- ubytování

Nejnižší dostupná cena: BRL 25 (Brazilian Real)

Žena kolej Míchaný kolej
  • Přihlaste se po: 12:00am
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Storno podmínky<br>50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. vklady jsou non- vybavení

Free Wi-Fi připojení na internet
 
Otevřenou kuchyní a gigantické brazilský snídaně
 
Volný pick-up přichází ať už letadlem nebo autobusem
 
Mapy, informace a rady pro turisty pohodě
 
Povlečení na postele
 
Všechny druhy zájezdů za rozumnou cenu
 
Karty a boardgames jen v případě, že prší
 
Nové koupelny!
 
Přátelský a ochotný personál
 
Vše nejlepší výlety ve městě
 
24hr bezpečnosti a žádný zákaz vycházení
 
Klimatizace ve všech pokojích
 
Jednotlivé skříňky
 
Bar s hudbou
 
Snadný přístup k veřejné dopravě (autobusy a metro)
 
Boardgames jako backgammon, šachy, dáma a karty a čipy
 
Žena dorms

24-hod recepce Letiště přejímaný Bar / lounge Snídaně v ceně Gay Friendly Povlečení otevřeno 24 hodin WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Šatní skříně WIFI


Politiky
Podrobnosti o ceně

BRL 25 - 35 za noc (Brazilian Real)

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storno podmínky
50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. Vklady jsou non-vratné za zrušení provést 72 hodin nebo méně v pokročilém plánovaným příjezdem váš čas. To zůstane v hostelu uvážení na vrácení zálohy na rezervaci změny prováděné v rámci období 72 hodin před příjezdem. (Viz výjimky pro karneval a na Nový rok balíčky)

Změny po příjezdu Pro změny v rezervaci po příjezdu, po dobu 72 hodin se nevrací.

Žádné pořady
V případě 'ne ukazuje', budou vklady se nevrací, a celá částka za převod bude účtována k zákazníkovi. Vezměte prosím na vědomí, že každé zrušení musí být oznámeno přímo na koleje nejméně 72 hodin před plánovaným příjezdem váš čas.

El Misti balíčky
* Zrušení pro novoroční balíčky:
Storna mohou být provedeny před 30.listopadu se 100% náhrady z celkové částky. Po tomto datu částka, která byla již vyplacena nebude vrácen. * Zrušení pro Karneval balíčky: Storna lze provést do prosince, 31. s 100% náhrady z celkové částky. Po tomto datu částka, která byla již vyplacena nebude vrácen. I v případě, rezervační systém vám umožní rezervovat méně nocí na běžné sazby, pro karneval a na Nový rok balíčky, bude vaše rezervace je platná, pokud nechcete rezervovat celý balíček. Rezervace na Nový rok nebo karneval, musí být po celou dobu balení, veškeré objednávky, které se rozbije na Nový rok nebo karneval data budou automaticky zrušeny a vložená částka nevrací. Budete ihned kontaktováni o platbu z celého balíčku.

Over-rezervace
Pro rezervace garantované s 50% vkladu nebo více v době rezervace, pokoje jsou držel až do hostelu check-out čas den po příjezdu. V případě více hosté dorazí, než mohou být ubytováni přímo na ubytovně překnihování nebo nepředvídaných okolností, a hostelu je schopen držet místností v souladu s rezervací místnosti držet politiku, bude ubytovna pokusí ubytovat hosty, na své náklady, na srovnatelné hostel v prostoru pro přeprodané noc (y), a bude platit pro přepravu tohoto hostelu.

Zlepšení
V našem usilovat o zlepšení a modernizaci našich zařízení uspokojit všechny naše hosty, El Misti Hostel někdy podstoupí rekonstrukční práce v některých částech hostelu. Snažíme se, aby hosté nebudou ovlivněny renovace, ale prosím, být informováni o druhé možnosti.

Umístění - Storno podmínky<br>50% vkladu, je povinen potvrdit a zaručit rezervaci, zbytek je způsoben při příjezdu do hostelu. Vklady jsou non-

Rua Silva Castro, 49 - Copacabana
Rio de Janeiro
Rio de Janeiro (State of Rio de Janeiro)
Brazil  22031-030

Zeměpisná šířka: -22.96835, Zeměpisná délka: -43.18682