€70 za noc
€70 za noc
Giuseppe's House, Florence, Italy

Giuseppe's House

Florence (Firenze), Italy - Via Santa Reparata N°27
4.7   

4 Celkový počet recenzí

 • Dokonale bezpečné
 • Vynikající umístění
 • Úžasně čistý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

warm and heartful place ... this is the best hotel i have been lived in litay,the place is large and clean, the owner cleaned the room everyday for us, and they are very friendly to us.

Popis - Hostel

Giuseppe domu je levné ubytování se nachází v historickém centru Forence a rodina vlastnila Do culo Rotto & Donna. Je to jen 5 minut od hlavního vlakového nádraží ve Florencii.

Odtud se můžete dostat do všech easly nejvýznamnějších muzeí ve Florencii: Cappelle Medicee, OFI trhu San Lorenzo, Accademia delle Belle Arti, kde můžete vidět David Michelangela, Duomo, Galleria degli Uffizi, Piazza Signoria, Ponte Vecchio a Fortezza da Basso výstavy centru Florencie ..

dům Giuseppe je v 1. patře a má confortabe a široká pokojů, některé z nich vidět na vnitřní dvůr. Všechny pokoje jsou s vlastní koupel místnosti

. Na vašem příjezdu budete obdržel Giuseppe, kdo vám dá klíče od svého pokoje a vstupní dveře-, takže si budete moci pohybovat bez omezení. Giuseppe bude k dispozici pro každou žádost a on vill vám všechny potřebné informace, aby Váš pobyt ve Florencii unikátní.

 • Giuseppe's House, Florence, Italy, Italy hostely a hotely
 • Giuseppe's House, Florence, Italy, Cenově dostupné ubytovny pro turisty v Florence
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 10
 • Rok postavený: 1900
 • Renovovaný: 1999
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €70

5 lůžek Dvojité Dvoulůžkový pokoj Soukromé Vana Žena kolej Žena kolej Ensuite Žena kolej S Soukromé Vana Muž kolej Smíšené kolej Quad Jednotný Standardní Triple Twin
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

24-hod recepce Půjčovna kol Snídaně v ceně výtah není k dispozici Volný místní phonecalls internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení lékařské pomoci na výzvu Multi-kulturní pracovníci č. Kouření No curfew otevřeno 24 hodin Parkoviště (za poplatek) trezor Taxi služba měniče napětí Bezdrátové internetové připojení

Vybavení pokojů

Všechny pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací, TV a bezdrátové připojení na internet.

A / C ovládání klimatizace Backpacker zařízení Bidet kávy a čaje Ensuite Faxové služby Fén internet Železo / žehlicí prkno denní úklid Mikrovlnné Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Televizní Napětí měniče Wake-až hovorů


Sousedství
Body zájmu
 • Duomo, 5 min chůze
 • David Michelangela, 3 min chůze
 • Starý most, 10 min chůze
 • Galerie Uffizi, 10 pěšky
 • Trh San Lorenzo, 1min chůze

Jídlo a pití
Jíst v domě
"Mario"
Restaurace
"Gratella"
Trattoria
"i 'Brincello"
Trattoria: Typickým jídla z Florencie, cena za osobu od 12 eur
Jiminy kriket
Trattoria

Politiky
Podrobnosti o ceně

€70 - 100 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

dva dny před příjezdem

Umístění - Hostel

Via Santa Reparata N°27
Florence (Firenze)
Firenze, Provincia di Firenze
Toscana (Tuscany)
Italy  50129

Jak se tam dostat

Z vlakového nádraží Santa Maria Novella:
»Chůzi. Odchod z kolejí na nádraží, mít výstup vlevo, přes silnici, zahnete doprava, když se dostanete na roh (můžete vidět McDonalds), odbočit doleva, nyní jste v Largo Fratelli Alinari, to je začátku Via Nazionale. Pokračuj na dvě stě metrů, na druhé křižovatce odbočit vpravo Via Guelfa, jděte na padesát metrů a na druhé křižovatce odbočte doleva. Nacházíte se v Via Santa Reparata, my jsme na číslo 27.

»Autobusem. Ty by mohly zvolit výstupu na vaše právo a chytit autobus číslo 1, 17 nebo 31. Vystoupíte na autobusové-stop nazývá Piazza San Marco. Kříže na náměstí, pěšky na pár metrů Via 27 Aprile a pak odbočit doleva na Via Santa Reparata.
Z letiště A. Vespucci, dostanete na nádraží Santa Maria novelou autobusem nebo taxíkem (20 minut). Pak postupujte podle označení, jak dospět od trainstation.

Nejbližší letiště: Amerigo Vespucci, 20 min autobusem