$15 za noc
$15 za noc
Jasmine Lodge, Siem Reap, Cambodia

Jasmine Lodge

Siĕmréab (Siem Reap), Cambodia - #307,taphul Village,svaydangum Commune,siem Reap District,pr

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Všechny naše pokoje s Amercan sloužil jako snídaně (chléb, máslo, Jame, omelete, pomerančový džus a ovocný salát) řízeného přátelská rodině místního plynně anglicky a expert na výlety a cesty.
Také se pěkný vítr střechu horní restaurace s výměnou knih a DVD, Wireles internet a hudbu přehrávače iPod

Fortransportation na další destinace i prodat všechny lístky, a přijdou k vyzvednutí vás Infront jasminelodge, a pro výlety do chrámu i zařídit transporty s řidiči jsou dobří v angličtině jako průvodce vás chrámu a všechny tyto ovladače byly z mého homevillage takže pobyt v našem penzionu a jsem spokojený s cílem poskytnout jim pracovat jako hnací zákazníky, aby chrám. a také, chcete-li být delší pobyt v Siem Reap můžu vám slevu ve rozumnou cenu.

V našem jasminelodge byla zahájena v roce 2004 poté, co mi MS jasmínu a oženil se se mnou a potom i začít řídit a najít zákazníci v Thajsku hranici bohužel i Ztratil hodně peněz na autobus podvod a potom můj kamarád z Norska s názvem Thomas pracuje v WHL pomozte mi design webových stránek a najít mnoho hostů, aby zůstali a teď i dcera 1 a 1 syna.

V našem penzionu je fulll služeb zájezdů, DOPRAVNÍ a informativní cesty v Angkor WAT v dobré ceny a reality kambodžské žít a fotografií.

 • Jasmine Lodge, Siem Reap, Cambodia, Cambodia hostely a hotely
 • Jasmine Lodge, Siem Reap, Cambodia, Snadné rezervace v hostelu v Siem Reap
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 47
 • Rok postavený: 2000
 • Renovovaný: 2007
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $15

Aircon, hotshower a kabelové TV Double rodinný pokoj Hotshower, TV King Quad Queen single Standard Suite Triple Twin
 • Přihlaste se po: 12:00am
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Bed and breakfast vybavení

jasminelodge se dostal dohromady 47 pokojů, některé pokoje s balkonem a oknem a ventilátorem a Aircon s okolní zelení a ne žádný strom a bougain villear fllower a také fialové quava strom stejně jako květina

24-hod recepce Letiště pickup BBQ plochu Bar / lounge Půjčovna kol Půjčovna Snídaně (zdarma) Snídaně v ceně Auta zákaz vycházení Vybavenost: trasportations Volný místní phonecalls German přístupu k internetu Internet bezdrátové (zdarma) povlečení Živá hudba Lékařská pomoc na výzvu Film pronájmy 24 hodin parkoviště (zdarma) Restaurant na webových stránkách Pokojová služba Trezor taxi služba Tour / vyhlídkové pomoc za kolo Chinese korejských a japonských a také vietnamské služba mini van a autobusové r motorové kolo s pohon španělština taxi cab průvodce v angličtině

Vybavení pokojů

Jasminelodge se dostal dohromady 47 pokojů, některé pokoje s balkonem a oknem a ventilátorem a Aircon s okolní zelení a ne žádný strom a bougain villear fllower a také fialové quava strom květ i

Vybavenost: trasportations, jako na kole, na kole s motorem mechanika, taxík cab, mini van a r autobus, průvodce v angličtině, čínštině, němčině, španělštině, korejštině a japonštině a také vietnamské služba

V našem penzionu je fulll služeb zájezdů, DOPRAVNÍ a informativní cesty v Angkor WAT v dobrém cena a reality kambodžské žít a fotografií.

Všechna naše prostory sloužily jako s Amercan snídani (chléb, máslo, Jame, omelete, pomerančový džus a ovocný salát) řízeného přátelská rodině místního plynně anglicky a expert na výlety a cesty.
Také se pěkný vítr střechu horní restaurace s výměnou knih a DVD, Wireles internetu a hudební přehrávač iPod.

Backpacker zařízení Balkóny ensuite přístupu k internetu denní úklid Film Pronájem Soukromá koupelna trezor na pokoji Televize Televize (Cable / Satellite) Aircon i fialové quava strom květ i balkon bougain villear fllower ventilátor jasminelodge se dostal dohromady 47 místností některé pokoje s s okolní zelení ani žádný strom okna


Sousedství

Jasminelodge je na dálnici 6 z letiště 7kilmetre uvidíte náš penzion na pravé straně vedle Angkor masáž slepí a 300 metrů na západ od řeky Siem Reap a královský palác, zahradní park.

Body zájmu
 • Buddhistický klášter
 • Miniture z repliky
 • Moderní nákup
 • Létajících lišek v zahradní park
 • Kultura obci
 • Staré trhu
 • Královský palác
 • War Museum
 • Centrum trhu
 • Nákupy
 • Anglické školy pro děti
 • Killing oblasti
 • FCC Výstava
 • Mezinárodní muzeum
 • Apsara tanec

Jídlo a pití
Jíst v domě
Amazon Restaurace
Khmerské tradtianal tanec s bufetovou
Green House Restauran
Objednávka potravin a vzhled menu
Bayon 1 Restaurace
S loutkové stín
Borey Sovvan
Khmerské potravin a eurpean misky
Koulen 2
Tradiční tanec a bufet potravin
Jídlo venku
Green House Restaurant
Khmerské tradiční potraviny
Silk Lounge
Nice ve stylu výzdoby a khmerské a Evropský úřad pro bezpečnost potravin
Banteay Srey Restaurace
Oblibu u kambodžského a slavný japonský pokrm s

Politiky
Podrobnosti o ceně

$15 - 22 za noc

$ 5 až $ 22

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

Déle než 4 noci můžu sleva pro Vás

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

poplatek za jednu noc, pokud si dejte nám vědět storno v den příletu, ale ve speciálním případě, že jste nemocní a je zdarma

Umístění - Bed and breakfast

#307,taphul Village,svaydangum Commune,siem Reap District,pr
Siĕmréab (Siem Reap)
Khétt Siĕm Réab
Cambodia  855

Jak se tam dostat

Všechny naše pokoje s Amercan sloužil jako snídaně (chléb, máslo, Jame, omelete, pomerančový džus a ovocný salát) řízeného přátelská rodině místního plynně anglicky a expert na výlety a cesty.
Také se pěkný vítr střechu horní restaurace s výměnou knih a DVD, Wireles internetu a hudební přehrávač iPod.

Pro dopravu na místo určení i další prodat všechny lístky, a přijdou k vyzvednutí vás Infront jasminelodge, a pro výlety do chrámu i zařídit transporty s řidiči jsou dobří v angličtině jako průvodce vás chrámu a všechny tyto ovladače byly z mého homevillage tak jejich pobytu v našem penzionu a jsem spokojený s cílem poskytnout jim pracovat jako hnací zákazníky, aby chrám. a také, chcete-li být delší pobyt v Siem Reap můžu vám slevu ve rozumnou cenu.

Nejbližší letiště: Právě z dálnice silnice 6 od letiště 7 km v centru města