$15 za noc
$15 za noc
Hostel Huauki, Quito, Ecuador

Hostel Huauki

Quito, Ecuador - Joaquin Pinto E7-82 Y Diego De Almagro
3.8   

4 Celkový počet recenzí

 • Vynikající personál
 • Velmi bezpečný a bezpečný
 • Vynikající možnosti stravování
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Nice Hostel with very good location ... I had a single room with bathroom, was OK for ecuadorian circumstances. the loaction is very good, near the Tourist and party cental. Breakfest was on, but no choices as mentioned at homepage. Only scrambled eggs, toast, butter and marmelade with coffe/tea. ...

Popis - Hostel

Free Internet a WiFi instaluje do všech místností 4 STYLY SNÍDANĚ (ekvádorských, japonština, PLODY SALÁT, a Continental) Všechny daňové A SERVISNÍ ZAHRNUTY. Hostel Huauki byl přebudován z restaurace v lednu 2006 v ekvádorských umělce, kteří mají velké zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Huauki znamená bratra v Quichua, domorodý jazyk z Ekvádoru. Snažili jsme se zachovat vnitřní starožitný nábytek z domu tak naši hosté budou mít pocit, pro Ekvádor. Rádi bychom, aby hosté cítí jako jsou domov daleko od domova. Budova byla postavena v roce 1940 a je označována jako historické budovy v obci Quito City. Hostel se nachází v centru Nového Města, La Mariscal blízko ke všemu jako velmi dobré restaurace, muzea, bary, a letiště, ale v hostelu se nachází v klidné oblasti tak, aby hosté pobyt v našem hostelu v klidu a bezpečně. Bezpečné a otevřené 24 hodin! Je zde restaurace v hostelu spustí japonských a ekvádorských šéfkuchaři, kteří budou sloužit ty nejlepší japonské ekvádoriální a potravinářské v Quito za rozumnou cenu. Samozřejmě je zahrnuta snídaně pro hosty s ekvádorských Ekologické Káva, která vás připraven na cestu. Budeme přijímat žádosti, co byste chtěli jíst pro vaši chuť! Oh, teď jsme začali vařit domácí pivo. Zkuste náš hrdý pivo. Je to silné, mírné a chutné! Je to irská silný! Také se můžete dostat-styl japonské masáže, Shiatsu. Pokud máte nějaké bolest na svém těle, zeptejte se nás na to. pracuje pro Vás těle úžasně. Žádnou bolest více. Na poslední, jsme s každou neděli BBQ! TASTE a pít s ostatními hosty! Snídaně není zahrnuta pro kolejní pokoj.

Jak Hostal Huauki má přijít.
Nejjednodušší způsob, jak do naší koleji přijít vzít taxi z letiště. Je to opravdu v nhe z naší hostal z letiště, Quito. Cena taxi je $ 5 ne bersteigen, a můžete na naší koleji méně než 15 minut. Nosí taxikář jen Joaquin Pinto y Diego de Almagro přinést.
  
Když se dostanete k nám do autobusu, brát autobus se Marin na ulici se nazývá nazývá Av. La Prensa. Mělo by se skládat z Juan León Mera a Joaquin Pinto vyjít. Bude to trvat 30 minut, aby se naše koleji.
  
Z autobusového terminálu knnten užíváte jízdy metrem na autobusové nádraží a vybrat tlustého nazývá. Od nádraží je 15 minut chůze erwrmen fr. K dispozici bude 10 až 15 minut, pro přechod na koleji vedle taxi přijít.

 • Hostel Huauki, Quito, Ecuador, Ecuador hostely a hotely
 • Hostel Huauki, Quito, Ecuador, 10 nejlepších hostelů a turistů v Quito
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 8
 • Rok postavený: 1946
 • Renovovaný: 2006
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $15

3 16.5 Byt Poklepejte Směsný kolej Smíšené kolej 7 jednotné Jednolůžko 2 jednotného 4 jednotného 7 Standardní Twin
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Hostel vybavení

Free Internet a WiFi instaluje do všech místností 4 STYLY SNÍDANĚ (ekvádorských, japonština, PLODY SALÁT, a Continental) Všechny daňové A SERVISNÍ ZAHRNUTY.
Free Internet a WiFi instalovány ve všech různých PIECES. 4 snídaně ekvádorských STYLE, japonské a CONTINENTAL PLODŮ SALÁT, všechny zahrnuté

24-hod recepce Letiště přejímaný All inclusive plán BBQ plochu Bar / salon Snídaně zahrnuta Péče o děti nebo hlídání výtah není k dispozici Express Checkout Free místní phonecalls Gameroom zahrada Icemaker Prádelna / sluha služby povlečení Živá hudba zavazadla dopravci Jídelní plány lékařské pomoci na výzvu Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci noviny Ne Kurácký 24 hodin parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat Náboženské skupiny pomoci Restaurace na stránkách Pokojová služba Trezor Kouření povoleno Taxi služba prohlídka / okružní pomoc měniče napětí Bezdrátový internet

Vybavení pokojů

Každý pokoj je velmi cleand a renovovaný v roce 2006.

Lounge prostor je velmi útulný jako japonské styly, kde byste měli vzít si boty a může lehnout a wathc filmy, jíst chutné jídlo, nebo chatovat s přáteli.

Balkóny Ensuite přístup na Internet Maid služby denního Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Koupelna přeháňky bez vany Nekurácké pokoje Televize není k dispozici Wake-Up hovory


Sousedství

Nachází se v centru na Newtown. Hostel Huauki je téměř vše, jako jsou bary, kluby, cestovní kanceláře, Nákupní centrum v Quito.

Body zájmu
 • WiFi Internet instalován na všechny pokoje
 • 4 styly snídaně (ekvádorských, japonština, Continental, salát a ovoce)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Restaurace Huauki
Tradiční japonské jídlo. Nejen sushi velmi deilicious typické japonské potraviny jsou poblíž vás
Cafe De La Abu
Ekvádorských Restaurace. Tate potravy máma!

Politiky
Podrobnosti o ceně

$15 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Nebudeme účtovat poplatek za zrušení před uplynutím tří dnů Vám dorazí. Účtujeme storno poplatek 50%, mezi 1 den do 3 dnů před vámi přijet. Účtujeme 100% z poplatku, pokud hosté nebudou, informujte nás o den vám dorazí nebo ne, informujte nás.

Umístění - Hostel

Joaquin Pinto E7-82 Y Diego De Almagro
Quito
Pichincha (Provincia de Pichincha)
Ecuador  593

Zeměpisná šířka: -0.19911, Zeměpisná délka: -78.48711

Jak se tam dostat

Jak se dostat na Hostal Huauki.
Nejjednodušší způsob, jak se dostat k nám bere taxi z letiště. Je to opravdu blízko k našemu hostal z letiště v Quito. Náklady na taxi nepřesáhne 5 dolarů a můžete si k nám méně než 15 minut. Stačí říct taxikář vzít Joaquin Pinto y Diego de Almagro.

Když přijdete k nám autobusem, se autobus s názvem Marin na ulici zvané Av. La Prensa. Měli byste se dostat ven na Juan León Mera a Joaquin Pinto. Bude to trvat 30 minut, aby si k nám.

Z autobusového terminálu, můžete mít metro autobusem a vystupte na stanici, která se nazývá Colon. Od nádraží bude trvat 15 minut chůze. Bude to trvat 10 až 15 minut se dostanete do hostelu taxíkem.

Normálně taxi je nejlepší.

Nejbližší letiště: La Mariscal Sucre Quito letiště. 20 minut taxíkem.