€14 za noc
€14 za noc
Hababusch Hostel, Weimar, Germany

Hababusch Hostel

Weimar, Germany - Hababusch Hostel, Geleitstraße 4
4.1   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Nejlepší hodnota
 • Nejlepší stravovací možnosti
 • Velmi bezpečný a bezpečný
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

A place of miracle and wonder - but not for everyone ... Highly recommendable if you are looking for a home!
Not recommendable if your priority is on sterile, modern & dainty.
Student dorm, hippiesque shared apartement, showcase of old and nostalgic furnishings, historic building under construction, ...

Popis - Hostel

Německo je tradičně dominují ubytovny v německém Youth Hostel Federation / Hostelling International, která pochází z tradice "pěší doma" a zeptejte se členem kartu, nemusíte s námi. Máme také žádný zákaz vycházení nebo výluka krát. "Nového" typu soukromé ubytovny v Německu na druhé straně je většinou velmi moderní a efektivní. Náš hostel je spíše jako tradiční britské typu: malý a více soukromý domov než v hotelu.

Všechny stálé obyvatele, kteří žijí v domě jsou péče o pokojů. Tak jsme nepotřebují stálý příjem. Je to vzácná occaison, že není nikdo v domě vůbec. My jsme většinou studenti. Žijeme v horním patře domu. Nejsme profesionálové.

Prostěradla jsou 2, 5. Ručníky 0, 5 do 1. Jste vítáni, aby své vlastní místo.
Existuje jedna koupelna, dvě WC a dvě sprchy na patře host. Nejsou žádné propady v místnosti. Většina pokojů nemůže být uzamčena. Přineste visací zámek, pokud chcete používat skříňky.

Jsme ruku elektronické klíče od vchodových dveří (de-navrhnout 10) a volný mapy měst.

Příjezdu a odjezdu by se měl uskutečnit od 8 do 22pm. Dejte nám upozornění, pokud se dostanete po 6pm, takže budeme držet lůžek pro vás.
Pokoje by měly být uvolněné podle 11am. Zavazadla mohou být ponechány v hostelu až do odletu.
 
Nenabízíme snídani. K dispozici je plně vybavený, vlastní-servis kuchyní a když super-mar-kets, pekárny a kavárny najdete v bezprostřední blízkosti objektu.

Dům se nachází v historickém centru města Weimar.
To bylo vybudovat kolem roku 1770 v barokním slohu. Dům je stále ve vývoji. Jsme pomalu renovat-ing budovy a snaží se obnovit některé původní pocit z domu. Takže prosím, na vědomí, že budova nebyla důkladně modernizován a že je částečně ještě je ve špatném stavu.
Někteří lidé považují atmosféru v domě některé-co alternativu. Charakter self-organizoval studentské koleji je přednost-ing a nábytek je vše z druhé ruky, NDR stylu.

Výmar je dost malý na to, aby se navigovaných pěšky. Autobusem nebo na kole se dostanete do okolních zámků a parků a do koncentračního tábora Buchenwald. K dispozici je také scénický bike-stezka podél řeky přes velmi rozmanitá krajina.

 • Hababusch Hostel, Weimar, Germany, Germany hostely a hotely
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 7
 • Rok postavený: 1780
 • Renovovaný: 1980
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €14

Twin double (1 lůžko) double (2 lůžka) smíšené koleji Quad (4 lůžka) jeden
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

Existuje jedna koupelna, dvě WC a dvě sprchy na patře host. Nejsou žádné propady v místnosti. Přiveďte visacího zámku k použití skříňky. Nábytek je vše z druhé ruky, NDR stylu. Dodává se s našimi používání tradičních a zdravých stavebních materiálů (dřevo, kámen a jíl), že stáří budovy ukazuje, a vždy budou existovat trhliny ve zdi sem a tam

Půjčovna kol Děti povoleny výtah není k dispozici Prádelna / komorník služby Povlečení aut Zákaz kouření No curfew Domácí zvířata povolena

Vybavení pokojů

Pokoje nemají samostatné sociální zařízení. Některé jsou velmi malé a některé nebo spojené s jinými (koleji) pokoje. Standardní lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, je společná královna velikosti (1, 2 m široká) matrace. Dejte nám vědět, pokud dáváte přednost dvěma matracemi vedle sebe, nebo pokud jste ve skutečnosti potřebovat dvě samostatné postele.

Backpacker zařízení Non-kuřácké pokoje Koupelna Televize není k dispozici


Sousedství

Dům se nachází v historickém centru města Weimar. To bylo vybudovat kolem roku 1770 v barokním slohu. Většina historických interiérů byla odstraněna, kdy byl dům přestavěn, aby se stal student koleji v roce 1982. Dům je stále ve vývoji. Obyvatelé jsou renovaci budovy krok po kroku a snaží se obnovit některé původní pocit do domu. Mnoho lidí považuje atmosféru domu trochu "alternativní". Charakter self-organizoval studentské koleji je převládající.

Body zájmu
 • Eisenach Wartburg + 70 km
 • Jena, město kontrastů 23km
 • Státní kapitál Erfurt s středověké centrum města 23 km
 • Buchenwald koncentrační tábor 5 km
 • Některé hrady stanovené v krajinných parků 2km
 • Liquid zvuk. Koupání v zvuk a světlo. Toscana Therme 30 km
 • Auerstedt. Napoleonova historické battlesite & palác vrbového proutí sázky & maloca
 • Nietzsche archiv 1km
 • Místa pobytu Bach, Liszt, Goethe, Schiller, Herder, Cranach, ...
 • Bauhaus University, Bauhaus Museum &

Jídlo a pití
Jídlo venku
Gerberstraße 3 "gerber3"
Ex-sqatter-dům s více než-velké nástěnné malby na fasádě, žádná okna, žádné stopy, jen chodit do dveří.

Politiky
Podrobnosti o ceně

€14 za noc

Všechny ceny za osobu, bez snídaně (self-servis kuchyni) a listy (přinést vlastní nebo si je pronajmout za 2,5). Dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů na vyžádání: postAThababuschDOTde

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

Týdenní kurzy na vyžádání

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storno do dvou měsíců od příjezdu -> storno poplatek se rovná 1 / 3 nákladů. Storno do dvou týdnů od příjezdu -> storno poplatek se rovná 2 / 3 nákladů. Zrušení méně než 24 hodin od oznámení čas příjezdu (dvanáct hodin, pokud není čas dostal) nebo žádné storno -> 3 / 4 z pravidelných nákladů.

Umístění - Hostel

Hababusch Hostel, Geleitstraße 4
Weimar
Free State of Thuringia (Thüringen)
Germany  99423

Zeměpisná šířka: 50.98053, Zeměpisná délka: 11.32757

Jak se tam dostat

Příjezd autem: Příjezd z dálnice po hlavní silnici do města. Když na ulici končí v T-křižovatce odbočit doleva. Po ulici, jak to se ohýbá vlevo. Odbočit vpravo na další semafor. Sledujte ulici prostřednictvím jiné levé zatáčky a odbočit vpravo bezprostředně poté (na světla) do Heinrich-Heine-Strasse. Odbočit vpravo do malé Geleitstraße právě za tímto světlem. Dávejte pozor, abyste odbočit vpravo po 200 m opět (jako na ulici před nese jiný název).

Přijíždějící vlakem: Jeďte autobusem č. 1, 5, 6, 7 nebo 8 nebo pěšky z kopce do Goetheplatz (méně než 15 minut). Odbočit doleva do Geleit-Strasse. Dávejte pozor, abyste odbočíte vpravo opět po 200 m (jako na ulici před má jiný název).

Najdete vchodu do šedavě-růžové budově na levé straně jen pár kroků od ulice za fontánou a poněkud skryta pod vinnou révou.

Nejbližší letiště: Erfurt letiště je 28 km daleko. Frankfurt je asi 180 km.