€28 za noc
€28 za noc
Matala Dimitris Villas And Hotels, Matala, Greece

Matala Dimitris Villas And Hotels

Mátala, Greece - Crete
3.1   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výborná poloha
 • Dobré možnosti stravování
 • Dobré ceny
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Generally ok, but only considering the price we paid ... Nothing particularly wrong with the hotel, one of the few in Matala that could be booked via internet and sufficiently close (0.5 km or so) to the center. However, generally it looks more like a 2 star Greek hotel (well, they have a nicely looking pool, but ...

Popis - Hotel

Pár slov o Matala Kréta
Matala Kréta, Řecko - místo velkolepé západy slunce, malá rybářská vesnice, kde jeskyně stala rájem pro "hippies" v 70. letech. Hippies chybí, ale Matala magie stále teče a vesnice byla do svátečního - well done!

Jsme velmi rádi, za to, že příležitost, aby vás v Matala Kréta a v našem hotelu. Matala je jedním z nejkrásnějších míst na Zemi, a my jsme opravdu rádi, že jsem tady.

Hotel má 15 A 'třídy pokoje, všechny z nich s vlastní koupelnou, balkonem, Air-Stav, Topení, lednice, satelitní TV, plavání-bazén pro dospělé a bazén pro děti, bezpečné-box a telefon.

V naší hospodě, v blízkosti bazénu a obklopená květinami, si můžete vychutnat vaše snídaně nebo lahodnou tradiční Kréťan oběd. Která by vás mohla vědět, že jsme také maso na občerstvení (místní výroby).

K dispozici jsou dva bazény se sladkou vodou, jeden pro dospělé a jeden pro děti, a velká terasa s lehátky a slunečníky zdarma pro naše hosty.

Matala Pláž je jen 200 m daleko, a místo je obklopen stromy a zelení, takže je ideálním místem pro relaxační dovolenou!

Také nabízíme přístup k internetu pro čtení a odesílání e-mailů pro všechny z vás zajímá.

Je zde také možnost pořádat výlety po celém ostrově se vzduchem-stabilizuje autobusech či dokonce o pronájem auta nebo kolo od nás za nejlepší ceny.

Pohostinství v řeckém jazyce poklady za jednu z nejcennějších hodnot a dědictví jsme dostali od našeho starověké řecké kořeny a Kréťan kultury. Máme na mysli nabídnout to, aby našim hostům v době, kdy pobyt v našem hotelu.

 • Matala Dimitris Villas And Hotels, Matala, Greece, Greece hostely a hotely
 • Matala Dimitris Villas And Hotels, Matala, Greece, Zde vám pomohou setkat se se světem při pobytu v hostelu v Matala
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 20
 • Rok postavený: 2001
 • Renovovaný: 2011
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €28

Dvoulůžkový Jednotný Standardní Triple Twin
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Letiště vyzvednutí Bar / lounge Pláž Půjčovna kol Půjčovna lodí Snídaně v ceně Autopůjčovna Směnárna Zahrady Povlečení Strava plány Setkání příslušenství Zákaz kouření parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena bazén (venkovní ) Restaurace na místě trezor Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

A 'třídy pokoje, všechny z nich s vlastní koupelnou, balkonem, Air-Stav, Topení, lednice, satelitní TV, plavání-bazén pro dospělé a bazén pro děti, bezpečné-box a telefon.

A / C ovládání klimatizace Balkóny internet Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice trezor na pokoji Nekuřácké pokoje Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Wake-až hovorů


Sousedství

Matala byl starověký přístav Phaistos a Gortys a bývalá rybářská komunita, která vyvinula v moderní rekreační středisko. To se nachází 4 km jiho-západně od obce Pitsidii a 75 km od Iraklion. Je postaven na pobřeží zálivu Messara v malé a malebné zátoce. Tyrkysově modré moře, a červený sluneční kotouč, který stanoví ve večerních hodinách horizontu vytvořit odstín barvy, které evokují nové emoce.

Matala byl přístav Phaistos během Minoan období, po zničení Kommos, a přístav Gortys během římském období, kdy Gortys byla vyhlášena hlavním městem Kréty, které Římané.

Gortynians obsazené Matala na 220 př. n. l. Zřícenina starobylého města jsou stále viditelné na mořské dno jako starobylé město byla potopena v moři. Archeologický vyzvednout odhalil některé stopy paláce postavené šlechtice ze starobylého města Phaistos a Gortys.

K dispozici je také jeskyně známé jako "Brutospeliana" a legenda má to že to byl navštěvován Brutus Roman obecně. Vzhledem ke své mimořádné přírodní krásy, Matala stala místem setkání "květinových dětí" v roce 1968. Přestože jejich konferenci nepodařilo realizovat, přesto byly kompenzovány nesrovnatelné krásy z této oblasti, která tolik kontrastuje s pojetím destrukce a války.

Body zájmu
 • Phaistos Palace
 • Knossos Palace

Jídlo a pití
Jíst v domě
Marianthi Taverna
Je naše Taverna a je určen pouze pro naše hotelové hosty

Politiky
Podrobnosti o ceně

€28 - 38 za noc

Ceny jsou včetně snídaně a všech daní

Daně: 13.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

5% po dobu 14 dnů pobytu

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storno poplatky:
a. více než 20 dní před datem příjezdu, není žádný poplatek
b. více než 7 dní před datem příjezdu poplatek je 30% z dlužné částky.
c. po dobu 3 dnů před datem příjezdu poplatek je 100% z dlužné částky.

Umístění - Hotel

Crete
Mátala
Crete
Greece  70200

Zeměpisná šířka: 34.99327, Zeměpisná délka: 24.74988

Jak se tam dostat

Taxi z Heraklio letišti nebo v přístavu nabízíme 65 euro

Nejbližší letiště: Heraklio 65 Km