$15 za noc
$15 za noc
Amigos Hostel Cozumel, Cozumel, Mexico

Amigos Hostel Cozumel

Cozumel (San Miguel de Cozumel), Mexico - Calle 7 Sur # 571 X Ave 25 & 30, Col. Centro
4.3   

10 Celkový počet recenzí

 • Pozoruhodně čistý
 • Extrémně bezpečný
 • Vynikající služby
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Amigos Hostel ... My third time at Amigos staying for multiple days. The best run hostel I've ever been in. Very pretty grounds. A great pool. Kathy is beyond helpful. She know pretty much everything about everything on the island. Somehow she attracts really great ...

Popis - Hostel

Všechno nejlepší k narozeninám Amigos Hostel. Speciální pro letní narozeniny 2016, 6. narozeniny, máme speciální propagaci 10 USD za noc na koleji !!! Využijte této oslavy a užijte si potápění nebo vrchol této nádherné karibské klenoty Cozumel !!! Doufám, že se brzy uvidíme, příteli!

Amigos Hostel Cozumel se nachází v zahradě 5 bloků od oceánu a má 2 velké kolejní pokoje pro 8 osob. Každý pokoj má vlastní BR s H / C vodní sprchou. V měsících květen až říjen od 22:00 do 20:00 mají koleje v noci AC. Prostěradla. Amigos má jeden soukromý pokoj s BR, kuchyňským koutem a střídavým proudem pro 3 osoby, tři samostatné postele nebo nový 16. října, velká postel s upřesněním.
Komunální palapa má kompletní kuchyň, TV s americkými kanály a bezplatnou Wi-Fi službu, kulečníkový stůl, stolní hry, šipky, DVD s filmy. Velký bazén se po celodenním šnorchlování nebo potápění osvěžuje. Organizované výlety pro potápění a šnorchlování. Na místě je k dispozici vybavení na šnorchlování. Půjčování kol, aut a mopedů si můžeme také domluvit!

Nový únor 2014 krytá kuřácká část s grilem, 3. teplou vodou pro 16 hostů a koupelnou u bazénu ... Dorms i soukromý pokoj mají mnoho vývody pro nabíjení vaší elektroniky. malý klip na lampách na čtení pro použití zdarma, takže si můžete užít čtení v noci a nerušit své kamarády. “„ Vážení zákazníci, přátelé a fanoušci, navazujeme partnerství s Instant World Bookingem, abychom mohli zahájit konverzaci na Facebooku. Přejděte na tuto stránku a zveřejněte své nejlepší fotografie našeho hotelu, podělte se o své zážitky a užijte si nějaký dialog. Dejte nám vědět, co si myslíte. “

 • Amigos Hostel Cozumel, Cozumel, Mexico, Mexico hostely a hotely
 • Amigos Hostel Cozumel, Cozumel, Mexico, Cestovní recenze a doporučení ubytovny v Cozumel
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 3
 • Rok postavený: 1998
 • Renovovaný: 2018
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $15

Avokádo Orange Dorm
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

Velká tropická zahrada, prostorné otevřené plochy, velký víceúrovňový bazén se židlemi, velký společný prostor s TV, bezplatná Wi-Fi služba, stolní hry, šipky, kulečníkový stůl, DVD s filmy. Velká kuchyňská část se spoustou spotřebičů a vaření / kuchyňské náčiní. Samostatný kuřácký prostor na otevřené zahradě. Houpací sítě pro relaxaci!

Oblast pro grilování Děti povoleny Zahrady Povlečení Zákaz vycházení Parkování (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Bazén (venkovní) Pomoc při prohlídce / prohlídce WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Amigos Hostel Cozumel má 2 ložnice se 4 lůžky, uzamykatelné skříňky, vlastní koupelnu se sprchou, ložní prádlo a AC v noci 10p-8a v období od května do října. Naše skříňky jsou dostatečně velké na průměrné balení. Mnoho prodejen pro nabíjení vaší elektroniky.

Třetí místnost v Amigos Hostel Cozumel je soukromý pokoj pro max. 3 osoby, s kompletním kuchyňským koutem, vlastní koupelnou se sprchou, ložním prádlem a klimatizací po celý den. Cena je 45 USD za pokoj, ideální pro přátele cestující do gether! Zákaz kouření v pokojích. Tento pokoj má 3 samostatné postele nebo novou postel 16. října, velkou manželskou postel s upřesněním.

Společný prostor pro palapy má satelitní TV, Wi-Fi zdarma, kulečníkový stůl, kompletní kuchyň se sporákem / troubou, mikrovlnou troubu, spotřebiče, veškeré nádobí a vaření a stravování spotřební materiál. Velká zahrada s houpacími sítěmi, bazén s terasou a lehátky. Velký výběr DVD filmů, časopisů, stolních her.

Klimatizace A / C Vybavení pro batůžkáře Balkony Kávovar / kávovar Ensuite Fén na vlasy Úklidové služby Denní úklid Mikrovlnná trouba Půjčovna filmů Nekuřácké pokoje Lednička Společná koupelna Sprchy bez vany Televize (kabelová / satelitní ) VCR / DVD WIFI


Sousedství

Okolí, ve kterém se nachází Amigos Hostel, je rezidenční čtvrtí původního kvadrantu San Miguel de Cozumel nebo „Cozumel“ pěti městských bloků z tyrkysového karibského Cozumelu. V této čtvrti jsou roztroušeny některé malé „tyendas“ nebo obchody, tradiční restaurace a taco stánky. Na hlavní náměstí v centru města nebo na „zocolo“ dojdete pěšky. Kolem bloku od hostelu Amigos jsou služby, jako je bankomat, banka HSBC, směnárna, lékárna, půjčovna aut, prádelna a tortilla shop. K velkému obchodu s potravinami je to jen 5 bloků chůze.

Body zájmu
 • Museo de Cozumel. 5 km
 • Mayské ruiny San Gervasio 15 km
 • Park Chankanaab 36 km
 • Meso American Reef obklopuje Cozumel

Jídlo a pití
Jídlo venku
Mana Del Cielo
Jíst / vyjímat mexickou snídani, obědové občerstvení
Las Tortugas
Mexická restaurace s poledním pivem zdarma Yucatan občerstvení
Los Chilangos
Domácí mexické vaření v polovině dne těžké jídlo v majitelích obývacího pokoje polévka, talíř, pití, tortilly všechny rozumná cena
Tio Mario
K snídani rozdrcené vepřové sendviče nebo tacos
Los Seras
Večerní nebo noční taco, sendviče, pizzy.

Politiky
Podrobnosti o ceně

$15 - 50 za noc

Za osobu na lůžko a noc až do koleje nebo soukromého rm, včetně daně.

Daně: 21.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressPayPal

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Dvoudenní oznámení o zrušení. Žádné pořady, které nedoporučují změnu plánů nebo změnu termínů, nebudou účtovány splatné poplatky za první noc plus poplatky za služby spojené s vybíráním uvedeného poplatku. Při přihlášení je vyžadován platný cestovní pas. 19% daně nezahrnuté v uvedené ceně splatné se splatným zůstatkem.

Umístění - Hostel

Calle 7 Sur # 571 X Ave 25 & 30, Col. Centro
Cozumel (San Miguel de Cozumel)
Quintana Roo (Estado de Quintana Roo)
Mexico  77600

Zeměpisná šířka: 20.50147, Zeměpisná délka: -86.95041

Jak se tam dostat

Pokyny z hlavního mola:
Pěšky: na jih po hlavní ulici Ave R. Melgar, dokud nedosáhnete Calle 7 sur (pošta Correos de Mexico na rohu), odbočte doleva a vydejte se do vnitrozemí 5, 5 městských bloků, abyste dosáhli hostelu Amigos.
Via Taxi: řekněte řidiči „Amigos Hostel Calle 7 Sur entre. Ave 25 & 30 col. Centro ”ca. Cena 40 pesos.

Pokyny z letiště Cozumel: odletět z oblasti kolem kolem sochy ptáka golindriny, přičemž letiště Blvd na západ do Av 30 (dopravní kruh / obchodní zastoupení VW) odtud odešlo a zamířilo na jih na Ave 30 do Calle 7 sur. Na Calle 7 sur zahněte doprava. Amigos Hostel je půl bloku dolů na pravé straně silnice.
Calle 7 Sur # 571 x Ave 25 & 30 col. Centro Velká žlutá stěna s tmavě zelenými detaily. RING bzučák nebo "zabarvení" ve španělštině se nachází hned vedle velkých zelených dveří hostelu.

Doprava na Cozumelu je zajištěna taxi, půjčovnou aut a mopedů, půjčovnou kol, to vše pro vás v AMIGOS zajistíme! Na ostrově nejsou žádné vlakové ani autobusové spoje.
Vezměte prosím na vědomí, že Cozumel a celý stát jsou v jiném časovém pásmu než všechny ostatní části Mexika; hodinu před městem Mexico City, Meridou a dalšími oblastmi.

Nejbližší letiště: Cozumel International 1,5 km