$10 za noc
$10 za noc
Eden Jungle Resort, Chitwan, Nepal

Eden Jungle Resort

Chitwan, Nepal - Kathmandu, Sauraha
3.9   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výborná čistota
 • Především bezpečné
 • Vynikající služby
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Amazing Citwan ... Citwan is a amazing land of treasures of nature and my Stay at Eden Forest Resort was perfect place to stay with a nice hospitable staff team. Indian Veg Food is a area where they have to imporve otherwise its a perfect budget stay in CITWAN.

Popis - Hostel

Jungle Eden Resort je jedním z nejlepších resort v Národním parku Chitwan, Sauraha, Nepál. má kvalitní ubytování, restaurace sloužící čerstvě připravené nepálština, indické a západní jídla, a zkušený průvodce pro džungli Safari.
Eden Resort Jungle Sauraha Obec je v blízkosti slonů stabilní vládu a národní park vchodu. Tento resort je postaven v Chitwan je typickým stylem, který je vybaven všemi moderním komfortem. V okolí je plná stínu zahrad a otevřené travnaté plochy.

Jungle Eden Resort nabízí volně žijících živočichů činnosti kromě ubytování. Zákop kanoistika výlet, výlet džungle, sloní safari jízda, hostující slonů chov a kulturní centrum show jsou hlavní činnosti, které provozuje EJR.

Můžete dostat snadno autobusem z Kathmandu a chitwan a všechny ostatní části Nepálu. pět hodin jízdy autobusem od Kathmandu a 4 hodiny jízdy autobusem od pokhara a půl hodiny letu od KTM

Nabízíme Vám všechny druhy aktivit džungli, jsme se zkušenostmi v džungli činnosti.

 • Eden Jungle Resort, Chitwan, Nepal, Nepal hostely a hotely
 • Eden Jungle Resort, Chitwan, Nepal, Jak vybrat hostel a kde jíst v Chitwan
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 25
 • Rok postavený: 1984
 • Renovovaný: 2000
 • Veřejná klasifikace: 2
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $10

Chata Poklepejte Norma Twin
 • Přihlaste se po: 8:30am
 • Podívejte se předtím: 12:30pm

Hostel vybavení

24-hod recepce BBQ plochu snídaní (extra charge) Pronájem aut Děti povoleny Prádelna / sluha služba Setkání příslušenství 24 hodin parkoviště (zdarma) parkoviště (zdarma) Restaurace na stránkách Pokojová služba Sport / aktivity Taxi služba prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Twin sdílet pokoj s koupelnou připojit, 24 hodin běží teplou a studenou vodou.

Máme chata a stavby, naše chalupa je v typický styl attach bothroom moderní komfort.

Backpacker zařízení kuchyňky Soukromá koupelna


Sousedství

Nepál má celkem 16 národních parků, volně žijících živočichů a zachování Rezerva oblastech. Nejpopulárnější volně žijících živočichů svatyně přitahuje návštěvníky z celého světa, je Královský národní park Chitwan (932 km čtverečních plochy), které se nacházejí v subtropickém nížinách Tarai. Park byl určen jako místo světového dědictví v roce 1984. Park pokrývá oblast nedotcený s unikátním ekosystému významnou hodnotu pro svět.
Je složena z Churiya kopci, Ox-luk a jezer Záplavová území z Rapti, Réhu a Narayani Rivers. Je contain70% s Park vegetace je sal lesa. Zbývající pastvin (20%) poříční lesů (7%) a sal s chiropine 3% později vyskytující se v horní části Churiya dosahu. Více než 50 druhů savců, 55 druhů plazů amphibiansand a 530 druhů ptáků, včetně společného, migrény a vzácně lze nalézt zde. V ohrožení druhů jsou Bengal Florida, obří hornbill, menší florican, čáp černý a čáp bílý. Park je především známý ohrožený jedno-rohovitá Rhinoceros, Royal Bengal Tiger a gharial krokodýl spolu s řadou dalších běžných druhů volně žijících živočichů. Také přístavy ohrožených druhů, jako jsou gaur, divokých slonů, čtyři-rohovitá antilopou, pruhované hyena, pangolin, Gangetic delfín, monitor ještěrky a Python. Ostatní zvířata nalezen v parku patří sambar, chital, chrapoun jelenů, štěkající jelen, lenochod medvěd, palmový cibetka, langur a rh opice.
My spravovat zájezdu zkušenosti povahu, kulturu a dobrodružstvím do různých činností, jako jsou sloní safari, kanoe jízda, Jeep Safari, Village turné, Jungle trek k tarai, Churiya kopce a Mahabharat kopce

Body zájmu
 • Tharu kulturní muzeum
 • Slon chov centrum
 • Kanoistika výlet
 • Jungle činnosti
 • Sloní safari zpět
 • Bird hlídání
 • Kulturní tanec

Politiky
Podrobnosti o ceně

$10 - 15 za noc

Podle vašich aktivit

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: Visa

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

budete muset platit přímo tady ve středisku nebo v naší kanceláři Kathmandu - Prázdninové dobrodružství Nepál S. Ltd.

Umístění - Hostel

Kathmandu, Sauraha
Chitwan
Nepal    11798

Jak se tam dostat

Infront národní park intrance úřad a stabilní vládu, slona, 5 minut od skončení bodu

v silniční dopravě (autobusem, autem, van), který letu

Nejbližší letiště: Bharatpur letiště, 20 km od letoviska a 30 minut letu od Kathmandu