PLN 160 1 박당
PLN 160 1 박당
Riverside Hotel, Wloclawek, Poland

Riverside Hotel

Włocławek, Poland - Ul. Piwna 3

리뷰 없음

첫 번째가 되라!   리뷰를 작성

기술 - Hotel

Hotel swoją nazwę zawdzięcza uroczemu położeniu u zbiegu dwóch rzek Zgłowiączki i Wisły, co zapewnia przepiękną panoramę z 300 metrowego tarasu oraz pokoi hotelowych. Nasza restauracja pozwoli Państwu w swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym klimacie oderwać się od codzienności i skosztować dań zarówno kuchni polskiej, jak i z innych regionów świata, również czegoś wyjątkowego , dla koneserów. Zależy nam jednak bardzo aby mogli Państwo traktować naszą restaurację jako miejsce gdzie można na co dzień zjeść smaczne danie wyjątkowo podane jednak w bardzo przystępnej cenie, dostępnej dla każdego.

  • Riverside Hotel, Wloclawek, Poland, Poland 호스텔 및 호텔
  • Riverside Hotel, Wloclawek, Poland, 에어컨이있는 유스 호스텔 ...에서 Wloclawek
우주
  • 속성 유형: Hotel
  • 건축 된 해: 2012
  • 공개 분류: 3
Hotel 숙박 시설

최저가 제공: PLN 160 (Polish Zloty)

Apartment Double Single Standard Triple

Hotel 예의

Open 24 Hours Parking (free) WIFI (free)

객실 편의 시설

Posiadamy w naszym obiekcie 34 miejsca w 15 klimatyzowanych pokojach hotelowych, głównie 2 i 3 osobowych z pięknym widokiem na Wisłę, w tym apartament, który swoim wyjątkowym wystrojem zaskoczy Państwa i skłoni do powrotu aby znów zaczerpnąć tej niepowtarzalnej atmosfery. Obiekt jest całodobowo monitorowany, oraz chroniony przez agencję ochrony Pokoje zostały wyposażone w: TV biurko, tel., bezpłatny internet. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14 00 a kończy o godz. 11 00 następnego dnia. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w: Łazienkę z kabiną prysznicową, zestaw kosmetyków oraz suszarkę. W apartamencie dodatkowo umieściliśmy okrągłą wannę w pokoju.

A/C climate control Ensuite Hairdryer Non-smoking rooms Telephone Television (cable/satellite) Toiletries VCR/DVD WIFI Wake-up calls


음식과 음료
집에서 먹기
Riverside Restaurant
Nasza restauracja pozwoli Państwu w swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym klimacie oderwać się od codzienności i skosztować dań zarówno kuchni polskiej, jak i z innych regionów świata, również czegoś wyjątkowego , dla koneserów.

정책
가격 세부 정보

PLN 160 - 300 1 박당 (Polish Zloty)

위치에서 신용 카드 사용 가능: VisaVisa ElectronMasterCard

위치 - Hotel

Ul. Piwna 3
Włocławek
Kuyavian-Pomeranian Voivodeship (Kujawsko-Pomorskie)
Poland  87-800

위도: 52.66278, 경도: 19.06526