PLN 160 每晚
PLN 160 每晚
Riverside Hotel, Wloclawek, Poland

Riverside Hotel

Włocławek, Poland - Ul. Piwna 3

没有评论

成为第一!   写评论

描述 - Hotel

Hotel swoją nazwę zawdzięcza uroczemu położeniu u zbiegu dwóch rzek Zgłowiączki i Wisły, co zapewnia przepiękną panoramę z 300 metrowego tarasu oraz pokoi hotelowych. Nasza restauracja pozwoli Państwu w swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym klimacie oderwać się od codzienności i skosztować dań zarówno kuchni polskiej, jak i z innych regionów świata, również czegoś wyjątkowego , dla koneserów. Zależy nam jednak bardzo aby mogli Państwo traktować naszą restaurację jako miejsce gdzie można na co dzień zjeść smaczne danie wyjątkowo podane jednak w bardzo przystępnej cenie, dostępnej dla każdego.

  • Riverside Hotel, Wloclawek, Poland, Poland 旅馆和酒店
  • Riverside Hotel, Wloclawek, Poland, 旅馆和音乐场所 在 Wloclawek
空间
  • 财产种类: Hotel
  • 一年建成: 2012
  • 公共分类: 3
Hotel 宿舍

最低的价格可用: PLN 160 (Polish Zloty)

Apartment Double Single Standard Triple

Hotel 设施

Open 24 Hours Parking (free) WIFI (free)

房间设施

Posiadamy w naszym obiekcie 34 miejsca w 15 klimatyzowanych pokojach hotelowych, głównie 2 i 3 osobowych z pięknym widokiem na Wisłę, w tym apartament, który swoim wyjątkowym wystrojem zaskoczy Państwa i skłoni do powrotu aby znów zaczerpnąć tej niepowtarzalnej atmosfery. Obiekt jest całodobowo monitorowany, oraz chroniony przez agencję ochrony Pokoje zostały wyposażone w: TV biurko, tel., bezpłatny internet. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14 00 a kończy o godz. 11 00 następnego dnia. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w: Łazienkę z kabiną prysznicową, zestaw kosmetyków oraz suszarkę. W apartamencie dodatkowo umieściliśmy okrągłą wannę w pokoju.

A/C climate control Ensuite Hairdryer Non-smoking rooms Telephone Television (cable/satellite) Toiletries VCR/DVD WIFI Wake-up calls


饮食
在家吃饭
Riverside Restaurant
Nasza restauracja pozwoli Państwu w swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym klimacie oderwać się od codzienności i skosztować dań zarówno kuchni polskiej, jak i z innych regionów świata, również czegoś wyjątkowego , dla koneserów.

政策
价格详情

PLN 160 - 300 每晚 (Polish Zloty)

在位置接受信用卡: VisaVisa ElectronMasterCard

位置 - Hotel

Ul. Piwna 3
Włocławek
Kuyavian-Pomeranian Voivodeship (Kujawsko-Pomorskie)
Poland  87-800

纬度: 52.66278, 经度: 19.06526