€14 za noc
€14 za noc
Shiado Hostel, Lisbon, Portugal

Shiado Hostel

Lisbon, Portugal - Rua Anchieta 5 - 3Rd Floor
4.7   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výjimečné jídlo
 • Nejlepší hodnota
 • Velkolepé ubytování
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Excellent Location, Clean Smart Accommodation ... Its a fantastic location to see all the essentials of Lisbon conveniently. We stayed 4 nights in a family room which was large, comfortable and clean. The room was big enough, very comfortable. The american-style breakfast was a good surprise, served in a ...

Popis - Hostel

Malé a klidné hostelu se nachází v umělecké a kulturní srdce v Lisabonu. Opravdu centrální, bezpečné a klidné. Máme 4, 6 a 8 lůžek dorms, 3 dvoulůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj, se společnou koupelnou, kuchyní, snídaně a internet nezahrnuté

. Central, bezpečné a relaxaci, je Shiado Hostel se nachází v oblasti Chiado srdce, kulturní duše Lisabon, odklonem od São Carlos Opera, Chiado muzeum a sídlo Companhia Nacional de Bailado.

Otevřít v březnu 2009 a zdobí umělci a přátelé, je to ideální výchozí bod pro zamilovat se do Lisabonu: vše je blízko. V našem hostelu naleznete pohodlí, cleanlyness, bezpečnost a personál vždy k dispozici, poradí, tipy na výlety, noční bary nebo restaurace.

Máme kuchyň pro hosty, internet zdarma a wi-fi, kabelovou TV, DVD a všechny pokoje mají sdílené skříňky, aby vaše osobní věci v bezpečí.

Naše hlavní starost je zajistit klid pro naše hosty, zatímco v hostelu, ale pro ty, kteří dávají přednost skoku do noci v Lisabonu, jen pár kroků k dechu atmosféře elektrické Bairro Alto je!

A pro ty, kteří chtějí relaxovat trochu víc, naše neghtbours jsou portugalské Makrobiotika ústavu a Centra jógy Gayatri: objevit příležitost dát si trochu pohody, aniž by se ze dveří ...!

Ideální místo pro setkávání lidí, které mají zajímavé rozhovory a relaxaci ve skvělé prostředí!

 • Shiado Hostel, Lisbon, Portugal, Portugal hostely a hotely
 • Shiado Hostel, Lisbon, Portugal, Nejlepší prázdniny za nejlepší ceny v Lisbon
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €14

8 lůžek smíšené koleji Dvakrát Žena kolej Míchaný kolej Twin
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Hostel vybavení

Nabízíme internet zdarma, a to jak wi-fi a na PC, snídaně je zahrnuta v ceně, koupelna jsou společné.

24-hod recepce Snídaně v ceně Výtah Historické webu internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení Multi-kulturní pracovníci No curfew otevřeno 24 hodin Bezpečnostní schránka

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Šatní skříně Non-kuřácké pokoje


Sousedství

Chiado, Praa do Comercio, Výtah Santa Justa, Bairro Alto, hrad, Rossio .... KDE přímo v centru Lisabonu a na ty nejlepší a nejbezpečnější prostor.

Body zájmu
 • Chiado
 • Museo do Chiado
 • Výtah de Santa Justa
 • Náměstí obchodu
 • Bairro Alto
 • Rossio
 • Alfama
 • Sao Jorge hrad

Politiky
Podrobnosti o ceně

€14 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Zákazníci mohou zrušit svou rezervaci zdarma do 24 hodin před příjezdem. V případě ne-show první noc bude účtován na zákazníka kreditní karty.

Umístění - Hostel

Rua Anchieta 5 - 3Rd Floor
Lisbon
Lisboa (Lisbon)
Portugal  1200-023

Zeměpisná šířka: 38.70991, Zeměpisná délka: -9.14107

Jak se tam dostat

Od Santa Apolonia Rios reklama Sete

Veřejná doprava:
Take modrá linka metra směrem k Santa Apolonia. Vystupte na Baixa Chiado-a jít ven z podzemí po návodu na "Largo do Chiado". Do podzemí schodech, jděte doleva (Rua Garrett) a pak mít druhý silniční doprava (Rua Anchieta), v knihkupectví rohu Bertrand. Najdete nás na konci silnice vlevo na vás, mezi "La Vida Portuguesa" Obchod a "Kaffeehaus", v přední části "Nové Wok" restauraci.

Od nádraží Oriente:

Veřejná doprava:
Take podzemí je červené čáry směrem Alameda. Vystupte v Alameda a brát zelené linie na CAIS DO Sodré. Vystupte na Baixa Chiado-a jít ven z podzemí po návodu na "Largo do Chiado". Do podzemí schodech, jděte doleva (Rua Garrett) a pak mít druhý silniční doprava (Rua Anchieta), na rohu ookshop Bertrand. Najdete nás na konci silnice vlevo na vás, mezi "La Vida Portuguesa" Obchod a "Kaffeehaus", v přední části "Nové Wok" restauraci.

Z letiště

Veřejná doprava:
Možnost 1 (650 m chůze):
Bus 745 na Santa Apolonia, vystupte na ROSSIO, aby Calcada do Carmo, pak 1. doprava (Rua Garrett), pak druhá vlevo, na to Bertrand knihkupectví v rohu (Rua Anchieta). Najdete nás na konci silnice vlevo, mezi "La Vida Portuguesa" Obchod a "Kafeehaus", v přední části restaurace Nové Wok.

Varianta 2 (350 m chůze):
Autobus číslo 22 směrem Marques de Pombal, vystupte ve Marques de Pombal, vezměte metra směrem k Santa Apolonia. Vystupte na Baixa Chiado-a výstupu směrem k "Largo do Chiado". Od nádraží Oriente: Do Taxi: Asi 10 minut, jízdné: 5-10 €. Veřejná doprava: Take podzemí je červené čáry směrem Alameda. Vystupte v Alameda a brát zelené linie směrem CAIS DO Sodré. Vystupte na Baixa Chiado-a jít ven z podzemí po návodu na "Largo do Chiado". Do podzemí schodech, jděte doleva (Rua Garrett) a pak mít druhý silniční doprava (Rua Anchieta), na rohu ookshop Bertrand. Najdete nás na konci silnice vlevo na vás, mezi "La Vida Portuguesa" Obchod a "Kaffeehaus", v přední části "Nové Wok" restauraci.

V blízkosti stanice metra Baixa-Chiado, Cais do Sodré stanice

Nejbližší letiště: Lisabonské letiště (cca 8 km)