Sunny Guest House

Sunny Guest House

Khuzhir, Russia - Solnechnaya Str. 14
€14 za noc
€14 za noc

3.0   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Ideální poloha
 • Vynikající pokoje
 • Bezpečný a spolehlivý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Hostel is OK, terrible toilet ... Rooms are OK, but their pit toilets are terrible. Very strong smell, and you could see the maggots down there.

Popis - Hostinec

Penzion "Sunny" se nachází v nejmalebnější místo jezera Bajkal - na Olkhon Island. Olkhon Island je geografické, historické a duchovní centrum jezera Bajkal - je to centrum dávných legend a pověstí. To je nejlepší místo pro milovníky přírody a fotografií - skutečný přírodní rezervace úžasné krajiny a nádherným výhledem.

Dovolujeme si Vám nabídnout pokoje se samostatným vchodem, domy, 2, 3 nebo 4 osoby každý. Všechny domy a pokoje jsou chemické nebo kompost záchod a místo na umytí. Naše domy jsou vyrobeny z borovicového dřeva sibiřského, že je důvod, proč vzduchu v místnosti voní jemně a podobá jehličnatého stromu a jeho jehly.
Při nepřízni počasí je chladné místnosti a domy jsou v teple se palivové dříví vytápění. Tam je mytí-stojí v místnosti a pod širým nebem. Nabízíme také pomocí 'Banya' (voda na mytí je vždy zůstal horký) a letní sprchový kout s oddělenými mytí kabin.

Snažíme se co nejlépe krmit naše hosty s domácí chutné pokrmy, a soudě podle referencí jsme klid úspěšně! Nabízíme masa, mléčných a rybích pokrmů, zeleniny a ovoce. Tam jsou vždy čerstvé mléko, zakysané smetany a tvarohy pro vás a vaše děti.
Naši kuchaři vědí hodně unikátní receipes vařit Omul a bílá ryba. Měli byste ochutnat naše pečené ryby pudink a rybí koláč, chutnají opravdu skvělé!

- Exkurze kolem ostrova Olkhon
  Výlety na Listvyanka, Chivirkujskij v Perském zálivu, Arshan
  Ruská Banya
  Art-galerie, různé upomínkové předměty
  Hřiště a sportovní hřiště
  Grilování
  Pronájem jízdních kol, Jízda na koni
  Letní a zimní rybolov
  Převod z Irkutsk na ostrov Olkhon, Listvyanka (odjezdy autobusů denně v 10 hodin, místa si můžete rezervovat na e-mail)

Prostor
 • Typ majetku: Hostinec
 • Hostinec pokoje / jednotky: 30
 • Rok postavený: 2004
 • Renovovaný: 2010
Hostinec ubytování

Nejnižší dostupná cena: €14

Smíšené kolej Standard Trojitý
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostinec vybavení

Půjčovna kol Snídaně v ceně Děti povoleny Skupina služby Prádelna / komorník služby Povlečení Noviny / časopisy No curfew Pokojová služba Sauna Sport / aktivity

Vybavení pokojů

Všechny naše pokoje mají kompost nebo chemické toalety a sprchy na dvoře

Ohniště (dřevo hoří) Šatní skříně Non-kuřácké pokoje přeháňky bez vany


Sousedství
Body zájmu
 • Jezero Bajkal (500m.)
 • Cape Burkhan (500m.)
 • Cape Khoboy (35km.)

Politiky
Podrobnosti o ceně

€14 - 15 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

Pro děti a skupiny

Umístění - Hostinec

Solnechnaya Str. 14
Khuzhir
Иркутская область (Irkutsk)
Russia  666137

Zeměpisná šířka: 61.5204, Zeměpisná délka: 105.31876

Jak se tam dostat

V obci Khuzhir byste měli jít podél centrální ulice Baikalskaya cca 200m. a pak zase vlevo na ulici Solnechnaya a jít po cca 300 m, náš penzion je 14.

Od 10. května minibus listy v Irkutsku na ostrově Olkhon z naší kanceláře v ulici Štěpána Razina, budova 5, kancelář 201. Můžete snadno dostat z vlakového nádraží, je to dvě zastávky tramvají od nádraží směrem k centru města (nebo pěšky od nádraží podél tramvaje-line, dokud se přes řeku Angara u mostu - cca 20 minut). Pak přes tramvajové-line, na protější stránce uvidíte 4 podlaží budovy. Nad vchodem je vývěsní štít "San-Roma" naše kancelář je v 2 patře. Minibus odjezdy v 10 hodin a doveze vás přímo do hotelu. Cesta trvá 6 hodin.
Můžete také jet autobusem na 8a. m. z centrálního autobusového nádraží v Irkutsku, bude autobusem se dostanete do centra zastávka v obci Khuzhir.

Nejbližší letiště: Irkutsk (300km.)