TRY 27 za noc
TRY 27 za noc
Chillout Cengo Hostel, Istanbul, Turkey

Chillout Cengo Hostel

İstanbul (Istanbul), Turkey - Atıf Yılmaz Cad. Halas Sok. No. 3, Hüseyin Ağa Mah.
3.9   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Nejlepší hodnota
 • Pozoruhodná poloha
 • Vynikající čistota
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

A Very Chill / Fun Backpackers Hostel ... My friend & I have stayed at Chillout Cengo 4 times now. We really enjoy it. We met loads of interesting people and created lifelong friends.. The owners and staff are extremely helpful, really nice & very kind. Its located in a perfect spot in ...

Popis - Hostel

Ubytovna je v Beyoglu, kde je centrem umění a kultury vedle nakupování a noční život.

 • Chillout Cengo Hostel, Istanbul, Turkey, Turkey hostely a hotely
 • Chillout Cengo Hostel, Istanbul, Turkey, Prozkoumat vše od luxusních hostelu až po rozlehlé motorové hostince v Istanbul
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 14
 • Rok postavený: 2006
 • Renovovaný: 2011
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: TRY 27 (Turkish New Lira)

Dvoulůžkový Smíšené kolej Standardní
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Hostel vybavení

Chillout Cengo se nachází v samém srdci evropské město, my jsme jen kousek od rušné nákupní ulice a party Istiklal. Odtud se můžete snadno pěšky dolů z kopce do starobylého města vidět úžasné památky, a pak se vrátil pro některé z nejlepších restaurací kaváren a barů ve světě před opření unavenou hlavu na Cengo. Pokračovat v chůzi dolů Istiklal ulici a po 10 minutách vás přijde na úžas inspirativní věž Galata, pokud nechcete dostat rozptýlit všechny obchody a kavárny na cestě, nemluvě o pestré a přátelské bar ulice. Dál a dostanete se k ikonické Zlatý roh připojení vám do starobylého straně města.

24-hod recepce expresní pokladny Gay Friendly No curfew Domácí zvířata nejsou povolena trezor Kouření není povoleno Kouření povoleno WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Máme různé dorms k dispozici, od 14 postelí dorms s balkony s výhledem na historické ulice na náš unikátní podkrovní pokoje s nádherným výhledem na město

. Cengo má soukromé pokoje k dispozici máme i dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, máme také třílůžkových pokojích, k dispozici na vyžádání.


Sousedství

Cengo je hned vedle Istiklal ulici v klidné postranní uličce daleko od všech tlačenice. 5 minut chůze od hlavní dopravní rozbočovač, který je náměstí Taksim, všechny autobusy z letiště vyzvednout a odjet na náměstí Taksim. Města metrem, tramvají a autobusů, všechny zastávky na náměstí Taksim.


Politiky
Podrobnosti o ceně

TRY 27 za noc (Turkish New Lira)

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Dostupné slevy

Isic card

Umístění - Hostel

Atıf Yılmaz Cad. Halas Sok. No. 3, Hüseyin Ağa Mah.
İstanbul (Istanbul)
Istanbul (İstanbul)
Turkey  30450

Zeměpisná šířka: 41.03594, Zeměpisná délka: 28.97977

Jak se tam dostat

Trasy:
Atatürkem z letiště:
Havas kyvadlový autobus vás vezme na Taksim pro 10TYL. Je to poslední zastávka na trase. Raketoplány odchýlit se každou půl hodinu od 4:00 na ráno. Poslední odjezd je v 1:00 ráno. Cesta by měla trvat asi 40 minut v závislosti na dopravní. Z Taksim, postupujte podle následujících pokynů.

Z Sabiha letiště Gokcen:
Havas kyvadlový autobus vás vezme na Taksim pro 13TYL. Je to poslední zastávka na trase. Raketoplány odchýlit se každou půl hodinu od 4:00 na ráno. Poslední odjezd je v 12:00 ráno. Shuttle bus bude k dispozici i pro každé letadlo, přijíždějící po půlnoci. Cesta by měla trvat přibližně jednu hodinu v závislosti na provozu. Z Taksim, postupujte podle následujících pokynů.

Z vlakového nádraží:
Tam je tramvajová trať přímo před budovou vlakového nádraží. Prodám token (1. 50TYL) u jednoho z kiosků a potravin palubě tramvají bude Právo k Kabatas. Jízda na konci řádku. Když vystoupíte na Kabatas sledovat ukazatele přes ulici k lanovce a do podzemí. Koupit další token (1. 50TYL) a jízda lanovkou na náměstí Taksim, pak postupujte podle pokynů níže.

Od náměstí Taksim:
1) Přímo v přední části schodiště vystupovat Lanovka uvidíte malý travnatý park s památníkem ve středu. Křížové ulici směrem k pomníku, a pak postupujte podle tramvajové linky do leva směrem Burger King, že sedí na Istiklal Street. (Istiklal je velké a rušné nákupní ulice, která je obvykle plná chodců v téměř kteroukoli denní či noční hodinu.)
2) Projděte si Istiklal dobu přibližně 5 minut až se dostanete na staveniště pro Virgin Megastore na Atif YILMAZ. (Poznáte ji snadno obrovský obraz s ženou, ukazuje na vás. Aga Camii mešita se nachází na pravé straně, a uvidíte, hodinky Swatch ukládat na levé straně.)
3) odbočte vpravo na Atif YILMAZ a chůze cca 1 minutu, dokud silniční vidlice.
4) Na rozcestí odbočit ostře doleva na ulici HALAS. Uvidíte dveře s velkým počtem 3 a falešné tráva rohože vpředu. Zazvoňte a pojďte dál!

Nejbližší letiště: Atatürkem letiště 20 K