$29 za noc
$29 za noc
Hangout Hostel HCM, Thanh pho Ho Chi Minh, Viet Nam

Hangout Hostel HCM

Thành phố Hồ Chí Minh (Ho Chi Minh City), Viet Nam - 361A Pham Ngu Lao Street, District 1, Ho Chi Minh City

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Vítejte v hangoutu Hostel HCM! Nabízíme úžasné řešení a nachází se přímo v centru Ho Chi Minh Backpacker oblasti v pěší vzdálenosti od většiny hlavních turistických míst. V našem baru nabízíme skvělé západní / asijské jídlo a ledové pivo! Na naší recepci najdete náš velmi vstřícný personál, který vám může pomoci s jakýmikoli problémy, které vám pomohou, poradit vám, co si udělat / uvidíte a pomůže vám s rezervací zájezdů nebo dalšího cestování.
  2 denní pivo zdarma v den od 7 do 8 hodin
  Volný výstřel vodky od 9 hodin denně
  Snídaně zdarma od 07-11 hodin každý den
  Rychlé wifi v celé naší budově
  rezervace a rezervace
  Klimatizace
  čisté pokoje - denně vyčištěné
  Příjemný personál
  zdarma sprchy po check-out

Máme 8, 12 a 16 lůžek ložnice pokoje k dispozici a všechny naše ložnice ložnice přicházejí se skříňkami dostatečně velký, aby se vešly plné batoh, čtení světla a zásuvky. Každá ložnice má vlastní koupelnu s neomezenou teplou vodou pro sprchy a také společnou sprchu / toaletu, která se nachází na úrovni 3.

Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny klimatizací a ventilátorem, zatímco je k dispozici bezplatné ložní prádlo. Hosté mají také přístup do společné koupelny a toaletních potřeb. Na recepci hotelu je k dispozici počítačová služba a rezervace prohlídek. Kromě toho si můžete vychutnat pokrmy a nápoje s 50palcovým televizorem s různými filmy a sporty v baru po celý den.

Hostel Hangout se nachází 2 minuty chůze od ulice Bui Vien Walking Street a 5 minut chůze od trhu Ben Thanh, jednoho z nejlepších míst pro nákupy a prohlídky památek. Mezinárodní letiště Tan Son Nhat je vzdálené 7 km.

Oblast 1 je skvělou volbou pro turisty, kteří se zajímají o noční život, nákupy a muzea.

 • Hangout Hostel HCM, Thanh pho Ho Chi Minh, Viet Nam, Viet Nam hostely a hotely
 • Hangout Hostel HCM, Thanh pho Ho Chi Minh, Viet Nam, Slavné památky poblíž hostelu v Thanh pho Ho Chi Minh
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 7
 • Rok postavený: 2015
 • Renovovaný: 2015
 • Veřejná klasifikace: 2
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $29

Deluxe 12 Bed Mixed Dorm Deluxe 8 Bed Mixed Dorm
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

K dispozici máme 8, 12 a 16 lůžkových pokojů a všechny naše ložnice jsou vybaveny skříňkami, které jsou dostatečně velké, aby se vešly do vašeho plného batohu, čtecího světla a zásuvky. Každá ložnice má vlastní koupelnu s neomezenou teplou vodou pro sprchy a také společnou sprchu / toaletu, která se nachází na úrovni 3.

Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny klimatizací a ventilátorem, zatímco je k dispozici bezplatné ložní prádlo. Hosté mají také přístup do společné koupelny a WC.

Služby v oblasti počítačů a prohlídek jsou k dispozici na recepci na místě. Kromě toho si můžete vychutnat pokrmy a nápoje s 50palcovým televizorem s různými filmy a sporty v baru po celý den.

24 hodinová recepce Bar / společenská místnost Snídaně v ceně Děti nepovolené Prádelna / servisní služba Povlečení v ceně Dětská lůžka Úschovna zavazadel Otevřené 24 hodin Parkování zdarma Domácí mazlíčci nejsou povoleny Restaurace na místě Pokojová služba Trezor Kouření povoleno Taxi služby Prohlídka / prohlídka památek WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

K dispozici máme 8, 12 a 16 lůžkových pokojů a všechny naše ložnice jsou vybaveny skříňkami, které jsou dostatečně velké, aby se vešly do vašeho plného batohu, čtecího světla a zásuvky. Každá ložnice má vlastní koupelnu s neomezenou teplou vodou pro sprchy a také společnou sprchu / toaletu, která se nachází na 3. úrovni. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a ventilátorem, přičemž jsou zdarma prádlo je poskytováno. Hosté mají také přístup do společné koupelny a WC.

Skříňky Nekuřácké pokoje Trezor v pokoji Společná koupelna WIFI


Sousedství

Hangout Hostel se nachází 2 minuty chůze od ulice Bui Vien Walking Street a 5 minut chůze od trhu Ben Thanh, což je jedno z nejlepších míst pro nákupy a vyhlídkové prohlídky. Mezinárodní letiště Tan Son Nhat je vzdálené 7 km.

Oblast 1 je skvělou volbou pro turisty, kteří se zajímají o noční život, nákupy a muzea.

Body zájmu
 • Bui Vien pěší ulice (100 metrů) Ben Thanh trh (1 km)
 • 23/9 Část (10 metrů)
 • Bar, restaurace, pivní klub (100 metrů)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Hangout Bar
V našem baru nabízíme skvělé západní / asijské jídlo a ledové pivo / víno / koktejl

Politiky
Podrobnosti o ceně

$29 - 42 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

1. Check out: 11:00, Check In: ​​Check in je od 14:00 a máme 24hodinovou check-in, takže kdykoli po 14:00. Pokud máme lůžka k dispozici dříve, umožníme lidem, aby se přihlásili před 14:00, ale to bude záviset na dostupnosti.
2. Storno podmínky: 2 dny předem pro bezplatné zrušení. Pokud zrušíte do 48 hodin od data přihlášení, bude první noc účtována na vaší kreditní kartě
3. Platby v hotovosti VND nebo kreditní karty. Daně jsou zahrnuty v naší ceně.
4. U skupinových rezervací se vždy pokusíme, abychom vás spojili.
5. Vyžaduje se záloha ve výši 50 000 VND pro klíče a 100 000 VND pro ručníky. Vyžaduje se vklad 50 000 VND pro klíče a 100 000 VND pro ručníky.

Umístění - Hostel

361A Pham Ngu Lao Street, District 1, Ho Chi Minh City
Thành phố Hồ Chí Minh (Ho Chi Minh City)
Hồ Chí Minh (Thành phố Hồ Chí Minh)
Viet Nam  70000

Zeměpisná šířka: 10.76704, Zeměpisná délka: 106.6875

Jak se tam dostat

Hangout Hostel se nachází v centru města Ho Či Minovo město, 2 minuty chůze od ulice Bui Vien Walking Street a 5 minut chůze od trhu Ben Thanh, jednoho z nejlepších míst pro nákupy a prohlídky města. Mezinárodní letiště Tan Son Nhat je vzdálené 7 km.

1. Pokud přicházíte na letiště Tan Son Nhat, 2 nejjednodušší cesty k našemu hostelu jsou:

  autobus 109 odjíždí každých 20 minut (od 5:30 do 1:00 hodin) přímo z mezinárodního terminálu, zastavuje se u domácího terminálu a pak vede do okresu 1 (jedná se o novou službu zahájenou v březnu 2016 a je to zcela nový autobus, přímá trasa s méně zastávkami). Cena je 20 000 VND (90 centů) a srazí vás na autobusovou stanici v ulici od The Hangout Hostel HCM.

  Můžete také dostat taxi, doporučujeme vám použít taxi VINASUN nebo MAI LINH, protože vás nepřevyšují a používají pouze metry k výpočtu jízdného. To vás bude stát od 150 000 do 200 000 VND - přibližně 7-10 USD a trvá to přibližně 25-30 minut v závislosti na provozu. Požádejte taxi, aby vás odložil na ulici Pham Ngu Lao 361A, okres 1.