HostelTraveler.com

Pošlite svoj majetok na adrese:
http://www.hosteltraveler.com/listings/sk.add_property.php

Získajte viac informácií o Instant World Booking služby:
https://www.instantworldbooking.com/communications/articles/searching_for_intelligent_marketing.html

Sme potešení, že počuli, že máte záujem o naše služby. S Instant World Booking, sú tu dve veci, ktoré môžete urobiť, aby okamžite začať s on-line rezervácie a zvýši vaše podnikanie na internete.

1. - Pošlite svoj záznam do našej siete podľa vyššie uvedený odkaz (čítajte nižšie pre viac informácií).
2. - Prijať on-line rezervácií a kreditné karty priamo z vašich vlastných stránok.

Môžeme nastaviť skutočnú on-line rezervácie na vlastné webové stránky veľmi rýchlo a za nižšiu cenu, ako sú k dispozícii kdekoľvek inde. Návštevníci vašej stránky budú môcť okamžite rezervovať s vami za použitie kreditnej karty. Ako asi plné No-show a zrušenie ochrany? Nikdy sa nemusíte obávať o zbere z hosťom znova. Štúdie dokazujú, že webové stránky, ktoré neponúkajú online rezervácie schopnosti môže stratiť až 85% ich návštevníkov. Títo návštevníci rýchlo prejsť na vyhľadávanie výhrady inde. Okamžité online rezervácie schopnosti na vaších webových stránkach, je voliteľné služby, tak prosím, dajte nám vedieť, či to vás zaujíma (čítajte nižšie pre viac informácií).

Pridajte svoj majetok do nášho on-line adresára zadarmo a pozrite sa, ako sa priemysel-predné Instant World Booking pomohla tisícom ďalších vlastností, rovnako ako je tá vaša on-line zvyšovať zisky. Predstavovať okamžité potvrdenie bezpečné on-line prostredie, Instant World Booking je integrovaný marketing, manažment kalendár, on-line rezervácie a platby servis.

Neexistuje žiadna povinnosť, alebo náklady bezplatný zápis s Instant World Booking. Žiadame len 8% provízie (oproti 10% -30% požadovanej prakticky všetky ostatné podobné služby) pre rezerváciu rezervovanej prostredníctvom našej siete. Určité minimálne požiadavky, ktoré musia byť splnené, aby využili nášho priemyslu-nízke sadzby (pozri poznámku). Ešte lepšie, využiť sadzieb na čo najnižšiu 1,9%, ak sa rozhodnete prijímať on-line rezervácie z vašich vlastných stránok.

Stručne povedané, ponúkame najmodernejšie technológie v on-line rezervácie s čo najnižšími nákladmi. Bez nej, či už ste stratili objednávkach konkurenčné vlastnosti, ktoré svojich hostí rezervovať on-line v sekundách, alebo platíte príliš veľa.

Poznámka: provízie pre náš preferovaný stav reklama je len 8%. Aby sa dosiahlo požadované stav, nové záznamy, ktoré absolvoval len 12 rezervácií na 10% províziu, potom sú automaticky aktualizovaný na prednostné postavenie, a teraz 8% provízie pre život inzerátu.

Instant World Booking HIGHLIGHTS

1) Okamžité zabezpečte kreditnej karty potvrdenie pre všetky rezervácie
2) Okamžité upozornenie na nové rezervácia online i prostredníctvom e-mailu
3) Real-time managementu kalendára celej našej sieti
4) Voľný preklad vášho majetku informácií v 15 alebo viacerých svetových jazykoch
5) Až 15 a viac jedinečných viacjazyčných stránok na každej z našich webových stránok, reklamných práve Váš dom
6) recenzia - Prečítajte si, ako si vaši hostia kurzu. Dokonca nám pridať na vaše webové stránky.
7) Prijímame platobné karty a bezpečne rezervujte zo svojej vlastnej internetovej stránky (nepovinné)
8) Kompletná No-show a zrušenie ochrany rezervácie na vlastné webové stránky (nepovinné)
9) Platba Kompletné služby, vrátane zberu vášho hosťa zostatok pred príchodom (voliteľne)
10) Celosvetová sieť viac ako 100 + cestovný stránky okrem rozsiahlej siete on-line affiliate.

Naše marketingové sieť je rozsiahla a stále rastie. Instant World Booking vedie marketingovú sieť viac ako 100 cestovných obľúbené webové stránky. To je okrem rozsiahlej populácie affiliate partnerov. Naše najznámejšie cestovné portály sú webové stránky, ako HostelTraveler.com (pre hostely, Backpackers a ubytovanie) a BedBreakfastTraveler.com (za noc s raňajkami a hostince).

Ak chcete začať, predloží svoj majetok informácie priamo na tejto stránke. Kompletné inštrukcie sú obsiahnuté online.

http://www.hosteltraveler.com/listings/sk.add_property.php

Nikdy ste platbu na nás!
Naša platobný proces je veľmi cenné pre našich partnerov. To znamená, že žiadne provízie alebo účtovanie poplatkov za transakcie. Zbierame 8% vkladu od hosť na potvrdenie. Budete mať istotu, garancia kreditnej karty (už sme overené karty) a zhromažďuje zostávajúce (92%), z hostí pri príchode, alebo podľa svojej vlastnej platobnej politiku. Ak nechcete prijímať platobné karty, to je v poriadku taky. Môžete vyberať z vášho účtu prostredníctvom pravidelného hodnotenia spôsobu platby.

Prijímame platobné karty zo svojej vlastnej internetovej stránky a získať plnú No-show a zrušenie ochrany.
Pridanie Instant World Booking na vlastnej webovej stránky je jednoduchá a poskytuje dokonale integrované on-line rezervácie na vaše návštevníkov. Budeme aj inštaláciu pre vás na svojich webových stránkach, ak budete chcieť. Neexistuje žiadne dodatočné náklady pre používanie tejto služby, a provízie je založený na vklad, ktoré chcete, aby sme zbierať. Napríklad, provízie iba 1,9%, keď zbierame malý vklad vo výške 8% z vášho hosťa. Vyberte si vyberať minimálne 35% vkladu od hostia využiť našu plnú no-show a zrušenie ochrany, a provízie je len 5%. V skutočnosti, si môžete vybrať zhromažďovať vkladu, až do výšky 100% rezervácii vášho hosťa v čase potvrdenia. Teraz môžete využiť aj naše kreditná karta zberná služba zbierať bilanciu svojho hosťa platba tesne pred príchodom. Nikdy sa nemusíte obávať opäť o zber z hostí, zrušenie, a no-show. Prakticky neexistuje žiadna iná služba, ktorá ponúka mimoriadny rozsah platobných služieb.

Už ste počuli o našom on-line Recenzie Traveler?
Teraz máme jeden z najmodernejších systémov užívateľské recenziu na ubytovanie po celom svete. Prečítajte si, ako si hostia si rýchlosť, a ich nezaujaté názory. Môžete dokonca funkciu nám hostia 'priamo na svojich webových stránkach. Opýtajte sa o tom, ako náš on-line recenzia môžu mať prospech vášho podnikania.

Ako asi 15 alebo viac špecializovaných stránkach zverejnený len pre svoje nehnuteľnosti na internete najobľúbenejšie jazyky?
Ponúkame voľné preklady pre Vašu nehnuteľnosť informácie, uverejnené v on-optimalizované stránky. To je najmodernejší prezentáciu podanie informácií, ktoré ponúka všetky on-line rezervačné služby v dnešnom svete, a je to všetko je súčasťou vašej bezplatné uvedenie v katalógu. To je niečo, čo zrejme nemajú ani na svoje vlastné webové stránky.

Sme úplne chce ponúkať našim partnerom ubytovanie technologicky najvyspelejšie nástroje pre on-line rezerváciu, a najlepšie ekonomické hodnoty sú k dispozícii kdekoľvek na svete. Tešíme sa na získavanie ste začali s Instant World Booking dnes.