HostelTraveler.com - Hosteliniz için daha fazla rezervasyon yapmak için kaydolun. Hizmetlerimizin envanter yönetimi, rezervasyon motorları, sosyal medya pazarlaması ve arama motoruna maruz kalma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Mülkünüzü kaydedin HostelTraveler.com. Tamamen ücretsiz! Hizmetlerimiz, pansiyonlar, özel daireler ve her türlü ekonomik konaklama için mükemmel bir seçimdir. Listeye alın ve hemen çevrimiçi rezervasyon kazanmaya başlayın. Mülkünüz ister büyük ister küçük olsun, çevrimiçi risk artışınızı daha önce hiç olmadığı gibi izleyin.

Bizimle çalışın, kayıt olun, hostele kaydolun, tesisinizi kaydedin, hostelinizi bulun

Kârınızı nasıl ölçtüğünüzden bağımsız olarak, Instant World Booking yatırım getirinizi (YG) önemli ölçüde artırabilir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır: Instant World Booking, sektördeki en düşük online rezervasyonlar için sadece% 8 komisyon almaktadır. Muhtemelen çevrimiçi hizmetlerin çoğunun en az% 12 -% 30 oranında ücret aldığını zaten biliyorsunuzdur. Dolayısıyla, birden çok çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) kullansanız bile, kâr marjınız, aldığınız her rezervasyonla birlikte artar. HostelTraveler.com.

Başlamak

Düzgün yürütülen bir pazarlama stratejisi, hostelinizin kâr marjını bir yılda% 20'ye kadar artırabilir. İhtiyacınız olan çevrimiçi araçlar arasında uygun envanter yönetimi, sosyal medya, artan 'kümülatif' arama motoruna maruz kalma ve azalan çevrimiçi komisyon maliyetleri sayılabilir. Instant World Booking ağındaki ücretsiz bir girişin bu hedefleri gerçekleştirmeye başlamasının başlıca nedenlerini görün:

Daha fazla bilgi edin


Hizmetlerimiz

Çevrimiçi rezervasyonlar

Global pazarlama ağımızdan daha fazla rezervasyon alın. % 8'lik düşük komisyon oranımızla kâr marjlarını artırın. En az% 12 -% 30 oranında ücret alan diğer çoğu rezervasyon sitesiyle karşılaştırın.

Rezervasyon motoru

Web sitenize kişiselleştirilmiş daha iyi bir rezervasyon motoru. IWBmob teknolojisi ile duyarlı web tasarımı. 'En iyi ekonomi' garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve demoları görüntüleyin.

Kanal yönetimi

Tüm rezervasyon kanallarınızı aynı anda senkronize ederken, kullanılabilirliğinizi ve fiyatlarınızı tek bir yerde güncelleyin. En önemli düzinelerce siteyle bağlantı kurun.

Özel ve Ücretsiz Teklifler

2023 için yeni! Bu rakipsiz fırsatları size, Hostel ve Otel ortaklarımıza sunuyoruz. Ama acele et! Bu teklifler yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Pansiyonlar ve oteller için video pazarlama

Video, müşteri katılımını artırır ve% 50 daha hızlı gelir artışı sağlayabilir. Ayrıca hostel web sitelerinden rezervasyonlarınızı% 80 artırabilir. Hostelinizin uygun fiyatlı videolarını üretiyoruz.

Bağlı programlar Pansiyon pazarlaması

Ortaklık Programı

Web sitenizle para kazanın. Satış ortağı programlarımızdan birine katılın ve web sitenizin trafiğinden para kazanın. Demolarımızı inceleyin ve 10 dakika gibi kısa bir sürede başlayın.

Hostel Zincirleri (Gruplar)

Hostel zincirleri ve hostel grupları için, IWB özel rezervasyon çözümleri sunmaktadır. Zincir hesabı, tüm mülklerinizi tek bir hesapla yönetmenizi sağlar.

Bize Link Verin

Basit satış ortağı bağlantıları ile para kazanın. Bir web sitesi veya sosyal medya hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir, yönlendirmelerle ilgili komisyon almak için otomatik bağlantılarımızı kullanın.